Koristus- ja puhastusteenused ettevõtetele

Pakume regulaarset büroopindade koristuse teenust, mille teostamisel kasutame professionaalseid puhastusvahendeid. Ettevõtete puhul peame eriti oluliseks töötajatele ja klientidele puhta ja esindusliku keskkonna tagamist. Võtame arvesse ka büroos töötavate inimeste eripärasid ja soove – kui töötajate seas juhtub olema allergikuid, teostame puhastustöid vastavate vahenditega.

Koristus- ja puhastusteenused eraisikutele

Regulaarset koristusteenust pakume nii suurematele kui ka väiksematele maja­pidamistele, kus meie oskuslikud töötajad kannavad Teie kodu eest professionaalsete puhastusvahenditega parimat hoolt. Võtame arvesse ka pererahva soove puhastustöid teostatavate vahendite osas – kodu saame puhtaks nii meie tavapärases kasutuses olevate vahenditega kui ka looduslike puhastusvahenditega.

Koristus- ja puhastusteenused korteriühistute trepikodades

Pakume korteriühistutele trepikodade regulaarset puhastusteenust, mille teostamise intervall sõltub trepikodades olevate korterite arvust. Lisaks treppide kuiv- ja märgpuhastusele kanname hoolt ka trepikojas olevate suuremate ja pisemate detailide eest – aknad, lambid, käsipuud, radiaatorid jms.

Küsi pakkumist

Vali soovitud teenus(ed): Eripuhastus Koristusteenus Porivaipade rent Kinnisvara haldusteenus Elektritööd Muu
Lisa soovi korral fail: